راهنمای خرید

راهنمای خرید از کیا طب

قیمت و موجودی کالاها

: تمام قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعات و تغییرات بروز میباشند. اقلام قابل مشاهده در سایت موجود میباشند و تنها در غیر اینصورت وضعیت موجودی آنها به "نا موجود" تغییر کرده و بر روی سایت قابل مشاهده اند

سفارش

بعد از ثبت سفارش، فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ارسال می‌دارد و در ساعات اداری، کارشناسان فروش کیاطب غرب جهت تأیید سفارش و هماهنگی برای ارسال کالا، با شما تماس خواهند گرفت. چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد، با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگیهای لازم جهت ارسال کالا صورت میپذیرد. در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت "سفارش ها" قادر به مشاهده تاریخچه سفارشات خود و وضعیت هر سفارش می باشد. وضعیت هر سفارش میتواند یکی از موارد "معلق، تکمیل شده، پرداخت شده، انصراف داده شده، ارسال شده" باشد.

پرداخت وجه

پرداخت وجه سفارشات به صورتهای ذیل امکانپذیر میباشد: پرداخت نقدی زمان تحویل کالا (تنها مخصوص شهروندان همدانی): خریداران محترم در شهر همدان پس از تحویل کالا در محل مورد نظرشان وجه سفارش را بصورت نقدی و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت و یا واریز وجه به حساب یا کارت میتوانند پرداخت نمایند. برای استفاده از این نوع پرداخت لطفا از قبل از ارسال با کیا طب غرب هماهنگی نمایید. واریز به حساب (برای کلیه خریداران): از آنجائیکه تحویل کالا در خارج از شهر همدان توسط خدمات پستی پیشتاز و یا باربری و یا تیپاکس (برای اقلام خاص و یا در صورت درخواست مشتری) انجام می‌پذیرد، پرداخت وجه بصورت واریز به حساب قبل از ارسال کالا امکانپذیر می‌باشد. پرداخت آنلاین (برای کلیه خریداران): در صورت پرداخت آنلاین که از طریق کلیه پایانه های الکترونیکی بانکهای عضو شبکه شتاب امکان پذیر است، ضمن ارسال تاییدیه پرداخت از طریق ایمیل به کاربر، ثبت سفارش کامل شده و بسته خریداری شده از طریق یکی از روشهای ارسال انتخاب شده ارسال میگردد. کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت از پروتکل پرداخت امن (SSL) انجام میپذیرد. درحال حاضر امکان پرداخت وجه به مامور پست برای شهرستانها وجود ندارد و مشتریان گرامی بایستی پیش از ارسال کالا نسبت به تکمیل پرداخت اقدام نمایند.

حمل و تحویل کالا

حمل و تحویل کالا براساس هماهنگی انجام شده با خریداران محترم در شهر همدان توسط نمایندگان فروش کیا طب غرب انجام می‌پذیرد. در هنگام تحویل کالا نسخه چاپی از صورتحساب که دارای امضا و مهر کیا طب غرب است، تحویل خریدار می گردد. یک نسخه از فاکتور فروش نیز به صورت خودکار به آدرس ایمیل مشتریان عزیز ارسال میشود. سایر نقاط کشور: حمل و تحویل کالا در سایر شهرهای کشور با توجه به مقصد و یا نوع کالا از طریق پست پیشتاز یا باربری و یا تیپاکس (برای اقلام خاص و یا در صورت درخواست مشتری) می‌باشد. روش ارسال و شماره رهگیری محموله ارسالی بعد از تحویل به شرکت پست، توسط ایمیل برای مشتری ارسال و همچنین از طریق سایت و در قسمت «سفارش ها» قابل رویت می‌باشد. تاییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف شرکت پست، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد. کالا(های) خریداری شده حداکثر تا هفت روز به شرط باز نشدن بسته بندی اصلی قابل برگشت خواهند بود.

خدمات پس از فروش

تمامی تجهیزات عرضه شده توسط کیا طب غرب (البته بجز اقلام مصرفی) شامل خدمات پس از فروش که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و ... همراه محصول موجود است، می باشند. موارد خاص در قسمت اطلاعات و صفحه مشخصات کالا دقیقا توضیح داده شده است.

بالا ترین کیفیت

کیفیت بالا محصولات و برندهای طرف قرارداد

تحویل سریع

تحویل محصولات در سریع ترین زمان ممکن

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

ضمانت اصل بودن کالا

تمام کالا ها از برند اصلی هستند